چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ عنوان سایت را وارد کنید Wednesday 11th of December 2019
عنوان سایت را وارد کنید
عنوان سایت را وارد کنید
عنوان سایت را وارد کنید
6 ماه قبل ایرنا

سمنان- ایرنا- نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: سهم آموزش و پرورش در بودجه عمومی کشور از ۱۰ درصد در سال ۹۷ به ۱۳.۴ درصد در سال ۹۸ افزایش یافت.


سمنان- ایرنا- نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: سهم آموزش و پرورش در بودجه عمومی کشور از ۱۰ درصد در سال ۹۷ به ۱۳.۴ درصد در سال ۹۸ افزایش یافت.

غلامرضا کاتب عصر چهارشنبه در بیست و یکمین جشنواره خیران مدرسه ساز استان سمنان در سالن همایش هتلی در شهر سمنان افزود: در سال ۹۸ با تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی دولت مکلف به فروش ۱۰ هزار میلیارد ریال برای توسعه بخش های آموزش و پرورش شده است. وی خاطر نشان کرد: بودجه آموزش و پرورش در سال جاری از چهار هزار میلیارد ریال به دست کم ۱۰ هزار میلیارد ریال افزایش یافت. نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت بر اساس برنامه ششم توسعه مکلف به تکمیل مدارس خیرساز است، دولت با همکاری این نیک اندیشان باید برای تکمیل این طرح های آموزشی اقدام کند. کاتب تصریح کرد: در استان سمنان دو سوم مدارس فرسوده است، در حالی که آمار مدارس فرسوده در کشور دست کم ۳۰ درصد است. وی اضافه کرد: ۵۰ درصد مدارس استان سمنان را خیران می سازند در حالی که این رقم در آمار کشوری ۳۰ درصد است. کاتب تصریح کرد: عقب ماندگی های زیادی در ساخت مدرسه در استان سمنان وجود دارد که برای رفع این چالش باید مسئولان تلاش مضاعف داشته باشند. نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه استان سمنان نیازمند عزم ملی است و با برنامه ریزی اصولی باید برای رفع مشکلات این دیار تلاش شود. بیست و یکمین جشنواره خیران مدرسه عصر امروز با حضور پرشور جمعی از خیران مدرسه ساز، احمد همتی نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی، منوچهر فخری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان، سعید هژبری مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان و جمعی از مسئولان استان سمنان برگزار شد. در استان سمنان ۷۹۳ فضای آموزشی، پنج هزار و پنج کلاس درس به مساحت ۶۵۳ هزار و ۹۳۴ متر مربع وجود دارد، ۴۱ درصد کلاس های درس این استان نیازمند مقاوم سازی و ۳۶ درصد مدرسه ها تخریبی است. ۷۳۳۹/۶۱۰۳

کرمان - ایرنا - عضو هیأت مدیره و مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور با اشاره به سرمایه گذاری…

بروجرد - ایرنا - بهره برداری از شبکه فاضلاب بروجرد با حضور رضا اردکانیان وزیر نیرو عصر امروز…

بروجرد - ایرنا - کار ساخت پست ۲۳۰ کیلو ولت بروجرد عصر چهارشنبه در آیینی با حضور رضا اردکانیان…

قم - ایرنا - آیت الله حسین وحید خراسانی از مراجع تقلید با اشاره به عظمت برپایی عزاداری شهادت…

استان ها - ایرنا - تاکید دولت بر سرمایه گذاری خارجی در کشور، اهمیت جایگاه چابهار برای توسعه…

قزوین - ایرنا - مشاور و مدیر اجرایی ستاد اربعین کشور گفت: هر یک از زائران اربعین حسینی(ع)…

سنندج - ایرنا - معاون سیاسی اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت: پهپاد جاسوسی…

اهواز- ایرنا- نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی اخبار و نگرانی ها مبنی…

قزوین – ایرنا – رییس فدراسیون فوتبال گفت: در بسیاری از دیدارهای لیگ های برتر فوتبال ایران جمعیت…

زاهدان- ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: چابهار تنها بندری است که اپراتور…

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها