چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ عنوان سایت را وارد کنید Wednesday 11th of December 2019
عنوان سایت را وارد کنید
عنوان سایت را وارد کنید
عنوان سایت را وارد کنید
6 ماه قبل تسنیم

مدیرعامل شرکت توزیع برق منطقه‌ای باختر گفت: 13 پروژه حوزه برق با اعتبار 270 میلیارد تومان در لرستان به بهره‌برداری می‌رسد و یا عملیات اجرایی آنها آغاز می‌شود.


به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، فرهاد شبیهی عصر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار داشت: امروز همزمان با سفر وزیر نیرو به استان 13 پروژه حوزه برق در لرستان به بهره برداری می رسد و یا عملیات اجرایی آنها آغاز می شود.

وی افزود: 5 پروژه مربوط به شرکت توزیع و 8 پروژه مربوط به شرکت برق منقطه باختر است که مجموع اعتبارات آنها نزدیک 270 میلیارد تومان است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق منطقه ای باختر عنوان کرد: این پست بروجرد در سه لایه انجام می شود و ظرفیت پیش بینی شده 250مگا ولت آمپر است و در حال حاضر هزینه ای که برای این پروژه در نظر گرفته شده نزدیک 100 میلیارد تومان است.

وی با بیان اینکه پست 230 کیلو ولت کوهدشت فردا کلنگ زنی می شود گفت: عملیات اجرایی پست 8 و 9  انتقال لرستان در این سفر آغاز می شود است.

شبیهی تصریح کرد: پست سیار موبایل نیز که در کشور منحصر به فرد است و  کار پست دائم را  به صورت موقت انجام می دهد در شهرستان بروجرد ایجاد می شود . این پست می تواند پایداری منطقه، بهبود کیفیت شاخص های فنی شبکه را انجام دهد.

وی خاطرنشان کرد: این پروژه امروز به صورت سیار نصب می شود  و وقتی احداث شود به بهره برداری می رسد.

انتهای پیام/ح

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها