چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ عنوان سایت را وارد کنید Wednesday 11th of December 2019
عنوان سایت را وارد کنید
عنوان سایت را وارد کنید
عنوان سایت را وارد کنید
6 ماه قبل تسنیم

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت: فرمانده کل سپاه مراتب اعلام رضایت خود را از کیفیت کنگره شهدای کردستان اعلام کرد.


به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج ، سردار محمدحسین رجبی عصر امروز در آئین تجلیل از دست اندرکاران کنگره ملی 5400 شهید استان کردستان که در سالن شهدای گمنام استانداری برگزار شد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: حقیقتاً در این جلسه آنچه که مسئولان در شهرستان ها و مرکز استان برای کنگره ملی 5400 شهید کردستان زحمت کشیدند، اصلاً بیان نمی شود و نمی توان چنین زحماتی را فهرست کرد.

وی گفت: تلاش های مسئولان برای برگزاری کنگره 5400 شهید استان کردستان، در قالب کتابی جمع آوری می شود که اگر 50 سال آینده به آن نگاه شود، چنین کار فرهنگی فاخری قابل لمس و ماندگار باشد.

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان تصریح کرد: افرادهای زیادی در زیرمجموعه کمیته های کنگره برای برگزاری هر چه باشکوه تر این رویداد بزرگ فرهنگی تلاش کردند که از آنان نیز تجلیل می شود.

وی گفت: فرمانده کل سپاه نیز مراتب اعلام رضایت خود را از کیفیت کنگره شهدای کردستان اعلام کردند و سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین نیز در اجلاسیه شهدای سنندج از این برنامه ها بسیار رضایت داشت.

کنگره ملی 5400 شهید کردستان عالی و در تزار انقلاب برگزار شد

رجبی عنوان کرد: در راستای سلسله برنامه های کنگره 5400 شهید کردستان، در هر کدام از شهرستان ها مجموعه ای از اقدامات فرهنگی با هماهنگی امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه و دیگر مسئولان ادارات در قالب اجلاسیه های شهدای شهرستان انجام شد.

وی اظهار کرد: انصافاً همه مسئولان در شهرستان ها و استان دست به دست هم دادند و در یک کار جمعی برای کنگره ملی 5400 شهید به عنوان یک کار فرهنگی فاخر سنگ تمام گذاشتند و مراسم بسیار زیبا، به بهترین وجه و در تراز انقلاب برگزار شد.

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان یادآور شد: ساختار کمیته ها از سال 93 و برای برگزاری کنگره پیشمرگان مسلمان کُرد در سال 94 تشکیل شد و بعد از آن کنگره هم کارها تعطیل نشد و تا اجلاسیه پایانی کنگره ملی 5400 شهید کردستان ادامه داشت.

وی با اشاره به ارزیابی های به عمل آمده گفت: کنگره 5400 شهید در حد عالی ارزیابی شد چراکه اطلاع رسانی «هیچ» کنگره ای به اندازه کنگره کردستان در شبکه های تلویزیونی و رادیویی انجام نشد.

برنامه های فرهنگی باید در استان کردستان تداوم داشته باشد

رجبی هماهنگی جمعی مسئولان استانی را یکی دیگر از ویژگی های برتر کنگره شهدای کردستان ذکر کرد و افزود: وقتی مسئولان کشوری به استان می آمدند و جلسات مختلفی برگزار می شد، همه مسئولان و کمیته ها در کنار هم و احساس مسئولیت می کردند.

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان ادامه داد: اگر برای اجلاسیه پایانی کنگره 20 هزار نفر دعوت می کردیم سالن 20 هزار نفری پر می شد اما به تناسب ظرفیت ورزشگاه و محل برگزاری کنگره دعوت کردیم.

رجبی تاکید کرد: باید برنامه های فرهنگی در استان تداوم داشته باشد چرا که جنگ فرهنگی دشمنان علیه ما روز به روز بیشتر می شود اما با همین کار جمعی و احساس مسئولیت مسئولان قطعاً اقدامات دشمن بی اثر خواهد بود.

انتهای پیام/ح

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها