چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ عنوان سایت را وارد کنید Wednesday 11th of December 2019
عنوان سایت را وارد کنید
عنوان سایت را وارد کنید
عنوان سایت را وارد کنید
6 ماه قبل تسنیم

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: اردوهای جهادی بستری برای تقویت خودباوری و تربیت مدیران مسئولیت‌پذیر برای آینده نظام اسلامی است.


به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک ، سردار محسن کریمی عصر امروز در آیین افتتاحیه اردوهای جهادی و هجرت اراک با اشاره دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی اظهار داشت: به برکت انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی و همچنین به برکت وجود مقام معظم رهبری ملت ایران امروز از اقتدار و امنیت و عظمتی غیرقابل وصف برخوردار است که باید در راستای حفظ و حراست از این دستاورد بزرگ بکوشیم.

وی افزود: هدایت ها و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری همواره در بزنگاه ها و مقاطع سخت راهگشا بوده و در دفاع از مواضع جمهوری اسلامی ایران همیشه محکم و استوار ایستاده اند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی تصریح کرد: ملت ایران همیشه نشان داده اند که پای آرمان ها انقلاب اسلامی ایستاده اند و همان طور که برای عظمت و اقتدار این نظام 230 هزار شهید و 600 هزار جانباز تقدیم کردند اکنون هم در مسیر صیانت از آرمان ها و اهداف مقدس انقلاب اسلامی از پای نمی ایستند.

کریمی با اشاره بر ضرورت پیروی و تبعیت از ولایت فقیه بیان کرد: این اقتدار و عظمت حاصل رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری بوده و تبعیت از ولایت فقیه در راستای خنثی سازی توطئه های دشمنان باید سرلوحه کار آحاد جامعه قرار گیرد.

وی ادامه داد: حاکمیت اسلامی برگرفته از الگوی دینی و ولایی، دستاوردی بود که انقلاب اسلامی برای ملت ایران به ارمغان آورد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی عنوان کرد: ضربه زدن به این الگوی حاکمیتی از اهداف اصلی دشمنان در طول 40 سال حیات با عظمت انقلاب اسلامی بوده و از تمام راهبردهای نظامی، فرهنگی و اقتصادی برای تضعیف این تفکر استفاده کرده اند و هر بار با شکست مواجه شده اند.

کریمی افزود: فرهنگ مجاهدت، ایثار و شهادت از برکات انقلاب اسلامی بوده که ملت ایران با تکیه بر آن همواره در میدان نبرد با دشمنان پیروز شده است.

وی تصریح کرد: همان طور که مشهود است، دشمنان ایران اسلامی از هر ترفندی برای ضربه زدن به نظام اسلامی و متوقف کردن حرکت انقلاب استفاده می کنند. بنابراین با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه دفاع همه جانبه تنها راه مقابله با دشمنان است، دفاع از نظام اسلامی باید مورد توجه تمام اقشار به ویژه قشر دانش آموز و دانشجو قرار گیرد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: از آرمان های مهم و اصلی نظام اسلامی، می توان به تشکیل تمدن اسلامی و نابودی رژیم صهیونیستی اشاره کرد که عامل دشمنی استکبار با ملت ایران بوده و برای تحقق این آرمان عظیم باید همه آحاد جامعه وارد میدان شوند.

کریمی ادامه داد: لازمه رسیدن به نصرت و پیروزی براساس آموزه های قرآن کریم تحمل سختی ها است. از این رو آحاد جامعه اسلامی برای دست یافتن به پیروزی ابدی باید سختی مقابله با دشمنان را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی با اشاره به اردوهای جهادی گفت: اردوهای جهادی میدانی برای تقویت روحیه خودباوری بوده و حضور نوجوانان و جوانان بسیجی در این اردوها که برای انجام فعالیت های عمرانی و فرهنگی وارد مناطق محروم می شوند سبب کسب تجربه آنها و تقویت خودباوری در آنها می شود تا آماده مسئولیت پذیری در آینده شوند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی عنوان کرد: از دیگر برکات این اردوها می توان به تاثیرگذاری آنها بر خودسازی افراد، افزایش همدلی و صمیمت و آشنایی با دردهای جامعه و کمک به اقشار ضعیف جامعه اشاره کرد که تلاش برای توسعه این فعالیت ها باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

کریمی افزود: این اردوها علاوه بر آثار خداپسندانه در زمینه های تربیتی و فرهنگی هم بسیار مفید بوده و همین امر به فعالیت جهادگران ارزش بخشیده و سبب ماندگاری این فعالیت ها می شود.

انتهای پیام/ح

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها