چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ عنوان سایت را وارد کنید Wednesday 11th of December 2019
عنوان سایت را وارد کنید
عنوان سایت را وارد کنید
عنوان سایت را وارد کنید
6 ماه قبل نود

دروازه بان استقلال با بیان اینکه برای استقلال شرط بازوبند کاپیتانی نگذاشتم، گفت: سابقه من در استقلال از همه بازیکنان بیشتر است اما وریا غفوری دوست صمیمی ام است و برایم فرقی نمی کند بازوبند را چه کسی ببندد. اصلاً کاپیتان دهم استقلال باشم.


به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایرنا، «سید حسین حسینی» پس از تمدید قرارداد با استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشحالم از اینکه قراردادم را با استقلال تمدید کردم و دوباره در خدمت استقلال خواهم بود. استقلال خانه من است و نمی توانم به این راحتی خانه خود را ترک کنم.

وی افزود: قرارداد من طول کشید و آن هم دلایل خاص خودش را داشت، هر بار سر یک مبلغ توافق می کردیم اما بعد اعلام می شد در نشست هیات مدیره با رقم آن مخالفت شده است و بعد من دوباره تخفیف می دادم.

دروازه بان استقلال خاطرنشان کرد: در این چند روز خیلی ها خواستند و تلاش کردند سید حسین حسینی را نزد هواداران خراب کرده و وانمود کنند من پولکی هستم و برای پول است که می خواهم در استقلال بمانم اما به هدفشان نرسیدند. این مسائل درست نبود و با واقعیت فاصله داشت.

حسینی تصریح کرد: امروز وقتی برای امضای قرارداد به باشگاه استقلال مراجعه کردم، امیر حسین فتحی اعلام کرد باید مبلغ دیگری از قراردادت را کسر کنی و من به خاطر نام بزرگ استقلال باز هم تخفیف دادم. من نه طلب گذشته ام را گرفتم و نه یک هزار تومانی برای تمدید قرارداد دریافت کردم.

وی تاکید کرد: تلاش برایحاشیه سازی علیه من در طول فصل نوزدهم نیز ادامه خواهد داشت و برخی ها به دنبال خر اب کردن من خواهند بود و امیدوارم هواداران عزیز استقلال هوشیار باشند.

بازیکن آبی پوشان تهرانی ادامه داد: وقتی با کامران منزوی حرف زدم، وی اعلام کرد باشگاه استقلال طلبی از باشگاه عجمان دارد و می توانی برای گرفتن پیش قراردات به دبی رفته و این مبلغ را دریافت کنی که من با امیر حسین فتحی تماس گرفته و به او گفتم اگرچه مشکل مالی دارم اما این پول را برای نگه داشتن آیاندا پاتوسی خرج کنید که مدیرعامل استقلال هم از من تشکر کرد.

سایت رسمی برنامه نود با تهیه کنندگی عادل فردوسی پور و پوشش اخبار مسابقات فوتبال، نتایج زنده، جدول ها و ویدئوهای مسابقات لیگ ایران، اروپا و سایر نقاط جهان

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها