دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ Monday 19th of November 2018
ads
ads
ads
  8 دقیقه پیش     ایرنا
تهران - ایرنا - رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: مراکز علمی و دانشگاهی کشور از نخستین مراکزی هستند که وظیفه ترویج کتاب و کتابخوانی را بر عهده دارند.
  8 دقیقه پیش     ایرنا
معلولان آسایشگاه خیریه کهریزک رستم و سهراب را روی پرده بردند
  8 دقیقه پیش     ایرنا
تهران - ایرنا – با وجود اینکه «اشرف غنی احمدزی» رئیس جمهوری افغانستان نخستین کسی بود که برای نامزدی انتخابات ریاست جمهوری پیش رو در این کشور اعلام آمادگی کرد، او در عین حال نخستین کسی است که با انجام اقداماتی رسما وارد این کارزار انتخاباتی شد.
  8 دقیقه پیش     ایرنا
آنکاراـ ایرناـ روزنامه ینی شفق ترکیه طی گزارشی اعلام کرد: شواهد و اعترافات شماری از منسوبین حزب کارگران کردستان ترکیه (پ.ک.ک) و یگان های مدافع خلق (ی.پ.گ) نشان می دهد که آمریکا در مسیر قطع حمایت های مالی ـ نظامی از این گروه های تروریستی گام بر نمی دارد.
  8 دقیقه پیش     ایرنا
بیروت-ایرنا-«رنده حیدر» نویسنده روزنامه «النهار» لبنان در گفت و گو با ایرنا گفت که تنش هفته گذشته بین غزه و رژیم صهیونیستی باعث شد که اختلاف های داخلی پیشین در کابینه این رژیم بیشتر و سرانجام با استعفای «آویگدور لیبرمن» وزیر جنگ، به شکاف بزرگ منجر شود.
  8 دقیقه پیش     ایرنا
تهران - ایرنا – وزیر خارجه قزاقستان روز (دوشنبه) از برگزاری دور جدید مذاکرات آستانه با موضوع سوریه و با حضور روسیه، ترکیه و ایران در روزهای هفتم و هشتم آذر ماه خبر داد.
  8 دقیقه پیش     ایرنا
تهران - ایرنا - تنش ها میان ساکنان یک شهر مرزی مکزیک با هزاران مهاجران از کشورهای آمریکای مرکزی تشدید شده است.
  8 دقیقه پیش     ایرنا
تهران- ایرنا- «مهدی امیرآبادی» بازیکن اسبق استقلال می گوید برخی از بازیکنان فعلی این تیم نسبت به پیراهنی که پوشیده اند بی تعصب هستند و ناکامی های این تیم برای آنها اهمیت ندارد.
  8 دقیقه پیش     ایرنا
تهران- ایرنا- کاپیتان تیم ملی والیبال ایران همراه با تیم باشگاهی جدیدش، سرانجام توانست در هفته هشتم سری آ ایتالیا طعم پیروزی را بچشد.
  8 دقیقه پیش     ایرنا
تهران - ایرنا - برگزاری پنجمین دوره جام باشگاههای کشتی آزاد و فرنگی جهان بنا به تصویب رییسان هیات های کشتی کشور به جذب حمایت کنندگان مالی منوط شد.
  8 دقیقه پیش     ایرنا
بجنورد- ایرنا- مدیرکل هواشناسی خراسان شمالی گفت: 63 درصد گستره این استان بیش از 28 هزار کیلومترمربعی درگیر خشکسالی بسیار شدید است که نمود آن در مرکز و دیگر مناطق مرکزی بیشتر است.
  8 دقیقه پیش     ایرنا
زاهدان - ایرنا - نهمین نمایشگاه صنایع دستی کشور با حضور صنعتگران 25 استان امروز (دوشنبه) در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی زاهدان افتتاح شد.
  8 دقیقه پیش     ایرنا
تهران- ایرنا- دانش آموزان کتابخوان برتر کشور روز دوشنبه در دومین جشنواره دانایی توانایی با حضور مسئولان وزارت آموزش و پرورش و کتابخانه ملی در آئینی در کتابخانه ملی ایران تجلیل شدند.
  8 دقیقه پیش     ایرنا
تهران- ایرنا- فوق تخصص روانپزشکی کودکان و نوجوانان گفت: وسواس یک اختلال روانی است که انواع فکری و عملی دارد، این بیماری در بین کودکان نیز وجود دارد، والدین باید وجود آن را بپذیرند و برای درمان اقدام کنند زیرا سرزنش و تنبیه کودکان، بیماری آنان را شدید و اضطرابشان را بالا می برد.
  8 دقیقه پیش     ایرنا
تهران- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: دولت برای حمایت از تولید، سیاست هایی را در نظر گرفته است که با کمک اصناف، تشکل های فعال در بخش اقتصادی و انسجام سایر دستگاه های متولی می توان آنها را در صحنه عمل به اجرا در آورد.
  8 دقیقه پیش     ایرنا
تهران- ایرنا- رئیس فدراسیون واردات ایران با تاکید بر نقش بخش خصوصی در مقابله با تحریم های آمریکا، گفت: در دوره دوم ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد، بخش خصوصی با دور زدن تحریم ها توانست دولت را نجات دهد.
  8 دقیقه پیش     ایرنا
تهران - ایرنا - رییس دفتر فرمانده معظم کل قوا گفت: در طول 40 سال گذشته سازمان عقیدتی سیاسی ارتش توفیقات زیادی درانجام مأموریت ها داشته اما توقع رهبر انقلاب از این سازمان کار 10 برابری است.
  8 دقیقه پیش     ایرنا
ارومیه- ایرنا- ورزشگاه خوی، محل سخنرانی رییس جمهوری کشورمان در سفر به آذربایجان غربی، آکنده از مردمی است که به عشق ایران و نظام اسلامی به استقبال آماده اند.
  8 دقیقه پیش     ایرنا
تهران – ایرنا پلاس – اعتراضات دی‌ماه 96 یکی از نقاط مهم در سال‌های پس از 88 است که برخی معتقدند پیامد آن کاهش اعتبار جریانات رسمی تحول‌خواه کشور بود که بخش عمده‌ آن را اصلاح‌طلبان نمایندگی می‌کردند و در پی آن برخی صداهای جدید به عنوان اپوزیسیون تلاش کردند قد علم کنند.
  38 دقیقه پیش     ایرنا
ایرنا - تهران - مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران در باغ بزرگی در شمال تهران قرار دارد که از زیبایی و جذابیت طبیعی و تاریخی فراوانی برخوردار می باشد. بناهای این مجموعه متعلق به دوره های قاجار و پهلوی می باشد.ابتدا شاهان قاجار این مکان خوش آب و هوا را جهت اقامت ییلاقی خویش برگزیدند و در زمان حکومت پهلوی دوم، برخی از بناهای کوچک این باغ تخریب شد و کاخ نیاوران با سبکی مدرن جهت سکونت وی و خانواده اش ساخته شد. * 6 *
  38 دقیقه پیش     ایرنا
ایرنا-ارومیه- حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری امروز دوشنبه وارد فرودگاه خوی در آذربایجان غربی شد و مورد استقبال قرار گرفت.*11*
  38 دقیقه پیش     ایرنا
بجنورد- ایرنا- مدیرکل هواشناسی خراسان شمالی گفت: 63 درصد گستره این استان بیش از 28 هزار کیلومترمربعی درگیر خشکسالی بسیار شدید است که نمود آن در مرکز استان و دیگر مناطق مرکزی بیشتر است.
  38 دقیقه پیش     ایرنا
شیراز- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی استهبان فارس اعلام کرد: برداشت زعفران در این شهرستان از 520 هکتار وسعت آغاز شد.
  38 دقیقه پیش     ایرنا
زاهدان - ایرنا - نهمین نمایشگاه صنایع دستی کشور با حضور صنعتگران 25 استان امروز (دوشنبه) در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی زاهدان افتتاح شد.
  38 دقیقه پیش     ایرنا
تهران- ایرنا - نقل قول نادرست دونالد ترامپ از رئیس جمهوری فنلاند و توصیه به مردم کالیفرنیا برای جارو کردن جنگلها با چنگک برای جلوگیری از تکرار آتش سوزی، موجی از خشم و استهزاء را در پی داشت.
  38 دقیقه پیش     ایرنا
تهران - ایرنا - «جوزف دانفورد» رئیس ستاد ارتش آمریکا اقرار کرد که طالبان در افغانستان در حال شکست نیست و هیچ راه حل نظامی برای پایان دادن به جنگ در این کشور وجود ندارد. برخی تحلیلگران این موضع جدید واشنگتن را شکست در افغانستان و بعضی هم بازی با مهره طالبان عنوان می کنند.
  38 دقیقه پیش     ایرنا
تهران- ایرنا- طبق اعلام مرکز آمار اتحادیه اروپا، دانشگاه های انگلیس محبوب ترین مراکز برای دانشجویان سراسر اروپاست.
  38 دقیقه پیش     ایرنا
تهران - ایرنا - کنفدراسیون فوتبال آسیا در حالی امروز نامزدهای جوایز بهترین های سال آسیا را اعلام کرد که علی اصغر حسن زاده و مهدی جاوید بازیکنان فوتسال ایران تنها شانس های کشورمان برای کسب جایزه هستند.
  38 دقیقه پیش     ایرنا
تهران - ایرنا - لیگ برتر فوتبال زنان به خاطر حضور تیم ملی در یک تورنمنت، با تاخیری 20 روزه آغاز می شود.
  38 دقیقه پیش     ایرنا
تهران – ایرنا - مهلت ثبت نام نامزدهای انتخابات ریاست فدراسیون قایقرانی ایران که از 13 آبان ماه آغاز شده بود با پایان ساعت کاری روز یکشنبه 27 آبان ماه به اتمام رسید و 10 نفر برای تصدی پست ریاست فدراسیون قایقرانی ثبت نام کردند.
  38 دقیقه پیش     ایرنا
تهران - ایرنا - رئیس مرکز تحقیقات استئوپروز پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: سامانه ثبت شکستگی ها از جمله شکستگی لگن ناشی از پوکی استخوان طراحی و این سامانه در استان گلستان در حال راه اندازی است.
  38 دقیقه پیش     ایرنا
تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: همزمان با هفته وحدت و تقارن آن با برگزاری بیست و ششمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران تعداد 15 هزار نسخه کتاب به استان‌ها ارسال می‌شود.
  38 دقیقه پیش     ایرنا
پکن- ایرنا- شرکت بزرگ پالایشگاه نفت فوجی (Fuji Oil Co) اعلام کرد به دنبال اخذ معافیت خرید نفت ایران از آمریکا، واردات و خرید نفت از ایران را از (ژانویه) دی ماه سال جاری از سر خواهد گرفت.
  38 دقیقه پیش     ایرنا
تهران- ایرنا- رئیس سازمان ملی استاندارد گفت: هیچ مانع قانونی از سوی سازمان ملی استاندارد برای صادرات کشور وجود ندارد و این سازمان با مصوبه‌ای تمامی مشکلات را از پیش روی صادر‌کنندگان برداشته است.

جدیدترین خبرها